Erasmus Days 2023

Naša škola sa opäť po roku zapojila do celoeurópskeho podujatia Erasmus Days,  ktorého cieľom je vyzdvihnúť európsku rozmanitosť a všetky vzdelávacie príležitosti, ktoré ponúka Európska únia. V dňoch 9. − 14. októbra sa v mnohých európskych krajinách rôznymi podujatiami zviditeľňovali aktivity realizované v rámci programu Erasmus+. Erasmus days 2023 niesol v našej škole názov Zvyšovanie odborných zručností prostredníctvom programu Erasmus+. Projektový tím školy v spolupráci s absolventmi projektu Erasmus+ v portugalskej Brage pripravil workshop pre rodičov, pedagógov a žiakov odborov kozmetik a kaderník. Absolventi mobility sa podelili o svoje poznatky a skúsenosti, ktoré boli obohatené o praktické ukážky ošetrenia pleti,  regenerácie vlasov a vlasovej pokožky prostredníctvom eko, natur produktov.