Basketbalisti SOŠOaS Čadca bronzoví

9. marca sa na Gymnáziu J. M. Hurbana uskutočnilo okresné kolo v basketbale žiakov SŠ. Našu školu reprezentovali títo žiaci : Marek Srníček (kapitán družstva), Roman Bilský, Jakub Golis, Tomáš Ježík, Marián Puškár, Branko Rovňaník, Samuel Zapletal, Martin Minarčík, Tobias Baláž, Adam Čerňan.

Hralo sa systémom každý s každým 2×15 min. Čadčianski gymnazisti boli nad naše sily. Vyhrali s rozdielom triedy. S basketbalistami OA D. M. Janotu Čadca  sme v riadnom hracom čase remízovali, no v predĺžení sme s väčším počtom osobných chýb prehrali o 4 body. Napriek tomu, že k lepšiemu výsledku nám chýbala zohratosť a lepší pohyb hráčov v podkošovom priestore, bojovnosť a vzornú reprezentáciu školy bez zranení našim žiakom nemožno uprieť.

13. 3. 2023 sa uskutočnilo aj okresné kolo vo volejbale žiakov SŠ (mix). Naše zmiešané družstvo chlapcov a dievčat sa umiestnilo na 4. mieste.

Blahoželáme.

PaedDr. Anna Skorková

Ing. Martin Slovák